Medzinárodné stretnutie zamestnancov Amazonu – február 2016

18.-21. februára v Berlíne

Milé kolegyne a kolegovia!

Po úspešnom stretnutí v Poznani (Poľsko), ktoré sa uskutočnilo v septembri 2015, si vás zamestnanci Amazonu z Poľska a Nemecka dovoľujú pozvať na ďalšie stretnutie a diskusiu – tentoraz v Berlíne, 18.-21. februára 2016.

V posledných týždňoch a mesiacoch nabral zápas pracujúcich v nemeckom Amazone opäť obrátky. Desiatky menších a väčších štrajkov pred vianočnou špičkou a počas nej ukazujú, že zamestnanci Amazonu neprestávajú bojovať. V Poľsku nás kolektívna akcia onedlho čaká, keďže manažment firmy jednostranne prerušil vyjednávanie.

Po priamej výmene skúseností medzi zamestnancami v septembri budeme pokračovať na najbližšom stretnutí v Berlíne vo februári. Náš vzájomný kontakt je mimoriadne dôležitý, keďže Amazon systematicky rozširuje dezinformácie. Chceme tiež diskutovať o ďalších bojoch a pláne spoločných akcií. Uvedomujeme si totiž, že zápas s Amazonom možno vyhrať len na medzinárodnej úrovni.

Jazyky

Budeme komunikovať v poľštine, nemčine, francúzštine a angličtine. Všetky jazyky sú vítané. Zabezpečíme dostatok tlmočníkov.

Organizačné otázky

Usilujeme sa vyriešiť pokrytie cestovných nákladov a zabezpečiť ubytovanie. Závisí to aj od počtu účastníkov, a preto vás prosíme, aby ste sa zaregistrovali čo najskôr.

Registrácia: Internationales.Treffen@googlemail.com
Viac infromácií: https://amworkers.wordpress.com

Werbeanzeigen

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s