Medzinárodné stretnutie zamestnancov Amazonu – február 2016

18.-21. februára v Berlíne

Milé kolegyne a kolegovia!

Po úspešnom stretnutí v Poznani (Poľsko), ktoré sa uskutočnilo v septembri 2015, si vás zamestnanci Amazonu z Poľska a Nemecka dovoľujú pozvať na ďalšie stretnutie a diskusiu – tentoraz v Berlíne, 18.-21. februára 2016.

V posledných týždňoch a mesiacoch nabral zápas pracujúcich v nemeckom Amazone opäť obrátky. Desiatky menších a väčších štrajkov pred vianočnou špičkou a počas nej ukazujú, že zamestnanci Amazonu neprestávajú bojovať. V Poľsku nás kolektívna akcia onedlho čaká, keďže manažment firmy jednostranne prerušil vyjednávanie.

Po priamej výmene skúseností medzi zamestnancami v septembri budeme pokračovať na najbližšom stretnutí v Berlíne vo februári. Náš vzájomný kontakt je mimoriadne dôležitý, keďže Amazon systematicky rozširuje dezinformácie. Chceme tiež diskutovať o ďalších bojoch a pláne spoločných akcií. Uvedomujeme si totiž, že zápas s Amazonom možno vyhrať len na medzinárodnej úrovni.

Jazyky

Budeme komunikovať v poľštine, nemčine, francúzštine a angličtine. Všetky jazyky sú vítané. Zabezpečíme dostatok tlmočníkov.

Organizačné otázky

Usilujeme sa vyriešiť pokrytie cestovných nákladov a zabezpečiť ubytovanie. Závisí to aj od počtu účastníkov, a preto vás prosíme, aby ste sa zaregistrovali čo najskôr.

Registrácia: Internationales.Treffen@googlemail.com
Viac infromácií: https://amworkers.wordpress.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.